K.C.S.

historie a fakta


K.C.S. je společnost s širokou profesionální odborností, získanou lety praxe a obrovskou klientelou po celém světě a je globálně reprezentována mezinárodní sítí distributorů K.C.S. Distributor Network.
Díky mnohaletému nepřetržitému výzkumu a vývoji nových produktů splnila spol. K.C.S. požadavky zákazníků v oblasti optimalizovaných vlastností, vysokého výkonu, šířce nabídky pro jakékoliv potřeby trhu a efektivní služby.
Team K.C.S. poskytuje zákazníkům hluboké znalosti a profesionální odbornost.

K.C.S. kino

Historie

V r. 1990 založila Suministros Kelonik, vedoucí společnost v oblasti španělské kinotechniky, divizi KCS (Kelonik Cinema Sound) jako odpověď na poptávku trhu. V té době existovala na celém světě pouze hrst výrobců, kteří mohli postytnout reproduktory vhodné speciálně do kinosálů, a žádný z nich nebyl v Evropě. To byl důvod, proč se spol. Kelonik rozhodla začít výzkumný program a vyvinout rozsáhlou řadu reproduktorových systémů. Projekt se uskutečnil díky spojení s mezinárodně uznávaným výrobcem profesionálních reproduktorů D.A.S. Audio.
Brzy ovládla spol. K.C.S. španělský trh, posléze zbytek Evropy, a nyní poskytuje své reproduktory zemím celého světa.

Fakta

Díky výkonnosti a kvalitě reproduktorových systémů K.C.S. byla velká část modelů schválena spol. Lucasfilm® pro užití v THX® instalacích. K.C.S. se tak stala prvním výrobcem v Evropě, jehož modely byly schváleny pro THX program.
Reproduktorové systémy K.C.S. jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky na přehrávání digitálních zvukových stop.
K.C.S. má velmi vysoký podíl na trhu v Evropě a vyváží do ostatních zemí, jako Korea, Egypt, Indie, Japonsko, Turecko, Čína, Thajsko, Brazílie, Venezuela, Chile, Bolívie, Mexiko, Nový Zéland a dalších.
Nejprestižnější domácí a mezinárodní řetězce používají ve svých multiplexech reproduktory K.C.S.
Reproduktory od K.C.S. má dnes přes 12000 kin po celém světě.
K.C.S. se zúčastňuje nejvýznamějších mezinárodních akcí v oblasti kinotechniky, jako např. Cinemaexpo, Cineasia, Showeast nebo Showest.